Nuosava produkcija nuo 2009 m

+370 700 44 772   info@potolok.lt

Apie kompaniją

Pakabinamų lubų gamybos kompanija „Komforto studija“ buvo įsteigta 2006 metų vasario mėn. Mes tiekiame pilną paslaugų kompleksą atliekant įvairius projektus pakabinamų lubų Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje ir kituose miestuose dizaine ir montavime srityje, naudojant pačius įvairiausius stiliaus sprendimus.

„Komforto studija“ – tai jaunų, kūrybingų ir tikslą siekiančių specialistų kolektyvas, kurių darbas yra susijęs su pakabinamų lubų gamyba ir įrengimu!

„Komforto studija“ Vilniuje išskirtinių pakabinamų lubų gamyboje naudoja tik pačias kokybiškiausias prancūzų gamintojų medžiagas: tokių pakabinamų lubų garantinis laikas yra daugiau nei dešimt metų.
Per savo veiklos laiką, „Komforto studijos“ darbuotojai užsirekomendavo save kaip gabūs ir aukštos kvalifikacijos specialistai, gebantys spręsti pačius sudėtingiausius uždavinius. Todėl, šiuos specialistus kviečia atlikti pakabinamų lubų montavimo darbus dideliuose ir sudėtinguose objektuose ne tiktai Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Klaipėdoje, bet ir kituose miestuose. Šiandien, kompanijos specialistų pakabinamos lubos puošia daugelį ofisų, privačius butus ir užmiesčio namus, kurie, kartu su pakabinamomis lubomis, gavo nepakartojamą komforto ir jaukumo atmosferą.

„Komforto studijos“ darbuotojai su kiekvienu pakabinamų lubų užsakovu dirba individualiai: mes atsižvelgsime į jūsų idėjas ir norus, kartu parinksime dominuojančią stiliaus kryptį, pristatysime savo išskirtinius projektus pakabinamų lubų gamybos ir montavimo srityje ir sudarysime pakabinamų lubų gamybai reikiamų medžiagų sąrašą.

Klientų Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje ir kituose miestuose patogumui ir taupant jų laiką, buvo sukurta nemokama paslauga „Mobilus ofisas“, kuri leidžia jums iškviesti specialistą į namus, kuris apskaičiuos pakabinamų lubų gamybą, profesionaliai patars kaip išsirinkti jums tinkamą pakabinamų lubų medžiagą.

Kompanijos kainų politika yra pateikiama kaip patogus ir platus diapazonas: už optimalią kainą jūs gaunate kokybiškas pakabinamas lubas pagal pačius aukščiausius europietiškus standartus.
„Komforto studijoje“ pačiame aukščiausiame lygyje vyksta ne tik pakabinamų lubų gamyba ir montavimas, bet ir darbas su fiziniais ir juridiniais asmenimis Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje ir kituose miestuose; teigiami pakabinamų lubų užsakovų atsiliepimai – geriausia mūsų paslaugų garantija. Mes teikiame pogarantinį aptarnavimą ir reikiamą pakabinamų lubų priežiūros rekomendacijas, kurių dėka jos tarnaus jums ilgą laiką.

 

Kompanija „Komforto studija“ įrengiant pakabinamas lubas naudoja tik saugius nuo sprogimo, Švedijos pagamintus, balionus. Ši įranga, pagal pateikiamas charakteristikas, pralenkia tam naudojamus metalinius balionus. Aprūpinant visas savo brigadas, mūsų organizacija nupirko reikiamą nuo sprogimų saugių balionų kiekį. Todėl, įrengiant pakabinamas lubas pas Jus, Jūs galite nesirūpinti dėl saugumo.

Gerbiami Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Klaipėdos gyventojai! Įrengiant pakabinamas lubas jūsų namuose ar ofise, mes ne tik sukursime ryškų, stilingą ir šiuolaikinį dizainą, bet ir suteiksime jūsų lubų interjero erdvei išskirtinį bei individualų akcentą. Pakabinamos lubos su šviesios diodų apšvietimu (šviesos diodų lubos) taps įdomiu gyvenamų patalpų interjero sprendimu.

Pakabinamos lubos Lietuvoje – tai greita, profesionalu ir laiku – tai yra kompanijos „Komforto studija“ sėkmės garantas!

Pasitikėkite kompanijos specialistais ir mes garantuosime jums tinkamą ir aukštos kokybės projektų, sprendžiant bet kokio sudėtingumo pakabinamų lubų dizaino sprendimą.

Iš ko susideda pakabinamų lubų kaina?

Kaina priklauso nuo kelių faktorių:

  • Nuo medžiagos, iš kurios yra gaminamas audinys, tipo, nuo kurio priklauso pakabinamų lubų kokybė;
  • Nuo patalpos, kurioje bus įrengiamos pakabinamos lubos, metrų kiekio;
  • Nuo papildomų apdailos darbų;
  • Matuotojo iškvietimas į Jūsų butą/ofisą – nemokamai!

Kaip užsisakyti pakabinamas lubas?

Skambinkite telefonu Lietuvoje +370 622 142 74, iškvieskite firmos specialistą į objektą (iškvietimas ir matavimas nemokami). Firmos specialistas pateiks Jums išsirinkti pakabinamų lubų faktūros ir spalvų pavyzdžius, dizaino variantus, atliks tikslius patalpos išmatavimus. Be to, lubų konfigūracija gali būti bet kokio sudėtingumo. Po to, yra nustatoma užsakymo kainą. Pakabinamų lubų kainą sudaro audinio kainą, į kurią yra įtraukiama montavimo, o taip pat papildomų darbų kaina.

Jūsų patogumui ir taupant laiką, mes siūlome sudaryti pakabinamų lubų įrengimo jūsų namuose, sutartį. Be to, Jūs galite apskaičiuoti pakabinamų lubų ir jų įrengimo kainą internete, atidarę mūsų tinklapį.