Nuosava produkcija nuo 2009 m

+370 700 44 772   info@potolok.lt

Galerija


Blizgios Įtempiamos lubos

Blizgios pakabinamos lubos – puikus sprendimas nedidelėms patalpoms su žemomis lubomis. Šviesą atspindinčio paviršiaus dėka, tokios lubos vizualiai didina patalpą, daro ją erdvesne, užpildo šviesa. Šiandien, blizgios pakabinamos lubos aktyviai yra naudojamos nedideliuose ofisuose, vonios kambariuose, virtuvėse.

Pakabinamų konstrukcijų ypatybių dėka, juodos spalvos lubų paviršių nereikia iš anksto paruošti, išlyginti: blizgios pakabinamos lubos lengvai užmaskuos visus pagrindinių lubų defektus ir nelygumus.

[2jslideshow id=“2051″]

Dviejų lygių pakabinamos lubos

Dviejų lygių konstrukcija, atliekama be gipso kartono naudojimo. Konstrukcijoje yra naudojamas aukštos kokybės plastikas, tvirtinamas prie jūsų pagrindinių lubų. Tokiu atveju, naudojamoms Vokietijos ir Belgijos pagamintoms medžiagoms yra suteikiame 10 metų kokybės garantija. Patalpos perimetre į matinę juostelę yra montuojami energiją taupančios taškinio apšvietimo lemputės. Centre yra įstatoma blizgi juostelė, spalvos Nr. 229 (violetinė), pagal kompanijos katalogą, o taip pat klasikinio stiliaus šviestuvas.

Jei jus sudomino mūsų pasiūlymas, pakanka paskambinti mums ir mūsų vadybininkai organizuos nemokamą specialistų atvykimą su visais pavyzdžiais ir katalogais, kurie padės jums pasirinkti.

[2jslideshow id=“2106″]

3D Įtempiamos lubos

[2jslideshow id=“2231″]

Matinės ir satino Įtempiamos lubos

[2jslideshow id=“2238″]

Spalvų sulitavimas

[2jslideshow id=“2250″]

Foto spauda

Lubas papuoš originalūs piešiniai ir suteiks Jūsų interjerui nepakartojamumo!

Pasirinkite piešinį ir mes atspausdinsime jį ant Jūsų lubų.

[2jslideshow id=“2304″]