Собственное производство с 2009 года

Platintojams

Jūs galite tapti oficialiu „Komforto studijos“ atstovu savo mieste!

Mūsų pasididžiavimas — pakabinamų lubų gamyba!

Kompanija „Komforto studija“ siūlo bendradarbiavimą privatiems asmenims ir organizacijoms mūsų gamybos pakabinamų lubų realizacijos srityje kituose miestuose. Jūsų firma galės tapti pilnateisiu „Komforto studija“ atstovu savo mieste.

Be to, mes siūlome Jums įvairias bendradarbiavimo formas!

1 variantas. Jūs — platintojas, t.y. Jūs pats surandate užsakovą, sudarote sutartį ir atliekate montavimą. Mes tiktai pagaminame lubas.

2 variantas. Jūs tiktai surandate klientą. Visą likusį darbą atliekame mes. Nuo kiekvieno užsakymo Jūs gaunate %.

3 variantas. Jūs atliekate mūsų atstovo vaidmenį regionuose. Tokiu atveju, jūs gaunate:

  • žemas „Komforto studija“ pakabinamų lubų pirkimo kainas;
  • galimybę savarankiškai dirbti su platintojais;
  • galimybę perimti mūsų patirtį;
  • apmokymą apie technologijas ir montavimo subtilybes..

Iš Jūsų organizacijos bus prašoma:

  • sudaryti „Komforto studijos“ gaminamų pakabinamų lubų pirkimo sutartis mūsų vardu;
  • naudoti „Komforto studijos“ logotipą bei firminį stilių apiforminant atstovybę bei darbuotojų aprangą.

Mes esame suinteresuoti abipusiai naudingu ir ilgalaikiu bendradarbiavimu. Dėl smulkesnės informacijos, kreipkitės į mus telefonu +370 622 142 74 arba naudojant kontakto formą mūsų tinklapyje.

Pilnas „Komforto studijos“ montavimas

Kompanija „Komforto studija“ savo platintojams siūlo pilno montavimo paslaugas! Ką tai reiškia? Mes tieksime Jums konsultacines paslaugas projektuojant ir montuojant pakabinamas lubas, kontroliuosime atliekamų darbų tinkamumą ir kokybę, o esant reikalui, teoriškai ir praktiškai apmokysime Jūsų specialistus. Jūsų darbuotojams mes pasiruošę suteikti pakabinamų lubų montavimo pamokas. Tai vyksta tokiu būdu: mes vykstame į vietą su Jūsų darbuotojais ir įrengiame ten pakabinamas lubas, komentuojant procesą ir tiekiant paaiškinimus Jūsų specialistams. Mes visokeriopai padėsime Jums, nes Jūs dirbsite mūsų vardu! Jei Jūs turite kokių nors klausimų, skambinkite telefonu +370 622 142 74 ir mes atsakysime į visus klausimus.

„Komforto studijos“ produkcijos pristatymas į bet kurį šalies regioną

Kompanija „Komforto studija“ savo partneriams organizuoja būtinų instrumentų ir medžiagų pristatymą. Jums nereikės rūpintis apie nieką — Jūs gausite mūsų produkcija sutartu laiku, kur Jūs bebūtumėte. Pristatymas yra atliekamas bet kokiu būdu:

  • kompanijos transportu;
  • autobusu;
  • lėktuvu;
  • vandens transportu ir t.t.

Be to, mes pasirengę nemokamai pristatyti reikiamą įrangą ir medžiagas į Jūsų pasirinktą pervežimų kompaniją. Dėl smulkesnės informacijos, kreipkitės į mus telefonu +370 622 142 74 arba naudojant kontakto formą mūsų tinklapyje.

Foto spauda su japoniška įranga

Foto spauda su japoniška įranga ekologiškai švariu rašalu Nižnij Novgorode ir Dzeržinske.
Nauja originalaus ir nepakartojamo dizaino interjero kryptis Jūsų kambaryje, kabinete, vasarnamyje ar ofise. Piešinių ir fotografijų spausdinimui mes naudojame ekologiškai švarius pigmentinius rašalus. Piešinys ant audinio yra spausdinamas naudojant aukštos klasės įrangą su aukštu spalvų perteikimo lygiu.
Smulkiau…